Aktuální

Nadcházející akce:

29. 3. 201920:00
Hasičská zábava
Hasičská zábava pořádaná sborem dobrovolných hasičů Rataje nad Sázavou.

V pátek 29. 3. se v Klubu Pivovárek uskuteční tradiční hasičská zábava. K poslechu zahraje Zatím Anna.
Akci pořádá Sbor dobrovolných hasičů Rataje nad Sázavou.

Předprodej vstupenek na Úřadu městyse Rataje nad Sázavou. Pro více informací kontaktujte Janu Vyhnánkovou (vyhnankovajana@seznam.cz)

20. 4. 201920:00
Precedens
Kultovní kapela Precedens s vokalistkou Ivou Marešovou otevře novou sezónu akcí v Pivovárku!

Historie kapely Precedens sahá až do roku 1982, kdy ji založili Martin Němec a Jan Hedl. Precedens v 80. letech debutovali zcela zásadní rockovou nahrávkou "Doba ledová". Rockové melodie a syntetizéry skvěle doplňovala tehdejší vokalistka Bára Basiková (jejíž sólovou kariéru nastartoval právě Precedens), která také stála za působivou a neokoukanou pódiovou stylizací.

Kapelou prošlo mnoho hudebníků (Petr Kolář, již zmíněná Bára Basiková) a po několika pauzách začali v posledních letech opět vystupovat. Jako zpěvačka exceluje od roku 2016 Iva Marešová (Razam, Čechomor, Blue effect a další). 

 

vstupné v předprodeji: 300 Kč
vstupné na místě: 350 Kč
předprodej se uzavírá 16. 4.

CHCI VSTUPENKY
4. 5. 201920:00
Kamil Střihavka a akustické trio
Kamil Střihavka - rocková legenda oslovující již dvě generace fanoušků, majitel nezaměnitelného a fenomenálního hlasu vystoupí v Pivovárku s akustickým triem.

Kamil Střihavka se pohybuje na tuzemské scéně již od 80. let. Zprvu vystupuje jako leader kapely Motorband, později spolupracuje s Bárou Basikovou, Annou K., kapelou Wanastovy Vjeci. Příkladnou „supergroup“ bylo 1992 trio BSP (plným názvem Ota Balage For Kamil Střihavka By Assistance Michal Pavlíček), v kterém se Střihavka sešel s klávesistou Otou Balážem (ex–Tango, Nová růže) a kytaristou Michalem Pavlíčkem (Pražský výběr, Stromboli, Výběr, Big Heads). Střihavka exceloval v muzikále Jesus Christ Super Star, Johanka z Arku a Excalibur.

obsazení:
Kamil Střihavka - zpěv, Petr Henych - akustické kytary, Martin Ivan - kontrabas, Patrik Sas - bicí nástroje, Ondřej Klímek - saxofon, flétna

 

vstupné v předprodeji: 400 Kč
vstupné na místě: 450 Kč
předprodej se uzavírá 30. 4.

CHCI VSTUPENKY
18. 5. 201920:00
Jesse Ballard, Joe Kučera a Jan Hrubý
Mimořádné hudební setkání tří muzikantů ze tří různých zemí a různých stylových oblastí.

Kalifornský folkrockový zpěvák a kytarista Jesse Ballard, legenda českých rockových houslí Jan Hrubý a berlínský jazzový saxofonista Joe Kučera ve společném hudebním projektu "Společné světy / Tour 2019". Společné koncerty tria se v loňském roce setkaly s velkým ohlasem u posluchačů nejen u nás, ale takév Německu a hudebníci sami projevili přání si společně ještě znovu zahrát.      Koncert tria  je postaven na autorských písních Jesse Ballarda doplněných několika covery (Dylan, Charles, Van Morrison), nacvičené části se střídají s právě improvizovanými pasážemi, kde se odráží momentálnínálada a emoce nejen samotných muzikantů, ale i přítomných diváků. Každý koncert je proto trochu jinýa každý má svoji specifickou atmosféru. Na závěr květnového turné míří trio Ballard & Hrubý & Kučeraspolečně do studia, kde se pokusí přenést tuto atmosféru živých koncertů i do podoby stříbrného disku.Nenechte si ujít možnost být přitom!

 

vstupné v předprodeji: 200 Kč
vstupné na místě: 250 Kč
předprodej se uzavírá 14. 5.

CHCI VSTUPENKY