Aktuální

Nadcházející akce:

5. 8. 201720:00
Zdeněk Vřešťál a Neřež
Neřež je hudební skupina volně navazující na legendární Nerez.

Skupina Neřež vznikla v roce 1998. Stalo se tak poté, co Jarek Nohavica rozpustil svou Kapelu a začal vystupovat opět sám. V Kapele vystupovali i dva zakládající členové legendární skupiny Nerez – Vít Sázavský a Zdeněk Vřeštál. Vznikla nová hudební skupina, která existuje plných 19 let, má za sebou 8 řadových alb, šestnáctiletou (a stále trvající) spolupráci s Marií Rottrovou, společné koncerty s Romanem Dragounem nebo s historicky první slovenskou Superstar Katkou Koščovou, hudbu k filmu Román pro muže, hudbu pro obě dvě řady velice úspěšného seriálu Vinaři a další úspěchy. V repertoáru Neřež najdete novinky, hity i klasiku z repertoáru legendárních Nerez. Hlavní zpěváci Neřež Vít Sázavský a Zdeněk Vřeštál spolu vystupují neuvěřitelných 38 let a jak tvrdí, stále je muzika baví.

PŘEDPRODEJ
26. 8. 201720:00
Pražský výtěr
rock revivalová skupina hrající skladby od Led Zeppelin, Deep Purple a AC/DC

Pražský Výtěr byl založen na sklonku roku 1993 a hrál ve složení Roman Havrda (zpěv), Ruda Rožďalovský (kytara), Mirek Cmíral (baskytara), Jan Polešovský (klávesy) a Slávek Kovařík (bicí).Postupem doby se v kapele měnili hráči, po dlouhou dobu jsme hráli v tomto obsazení: Alex McBeat (zpěv, kytara), Jiří Benda (klávesy), Mirek Cmíral (baskytara), Jan Fidli Zdráhal (elektrické housle) a Tomáš Stloukal (bicí) s alternací Michala Koloucha Daňka.

Eliška Rezková, vítězka celostátní pěvecké soutěže Česko zpívá 2015, přichází do kapely na uvolněný post zpěváka po odchodu Alexe McBeata.

Elišku začátkem roku 2016 nahrazuje další mladá skvělá zpěvačka Dora Bondy a kapelu dále doplňuje nadaný kytarista Kuba Loukota.

PŘEDPRODEJ
9. 9. 201719:00
Tomáš Kočko & Orchestr
Tomáš KOČKO & ORCHESTR - world music inspirovaná moravskou tradiční hudbou. POZOR - na přání kapely začátek přesunut již na 19. hodinu!

Dvojnásobní držitelé ceny Anděl za album roku, jejich aktuální album Velesu bodovalo v prestižní TOP 20 Europian World Music Charts, album Do kamene tesané aneb Ondráš se stalo předobrazem polského divadelního představení Ondraszek - pan Łysej Góry... Se svou muzikou inspirovanou tradiční moravskou hudbou objíždějí Evropu od Ruska až po Irsko, hrají na festivalech folklórních, folkových, rockových i metalových. Zatímco jejich první album - Horní chlapci - je folkovým holdem valašskému básníkovi Ladislavu Nezdařilovi, CD - Cestou na jih - je ethnorockovým putováním folklórními regiony Moravy ze severu na jih. A v rozpětí mezi těmito alby najdete hudbu Tomáše Kočka a jeho Orchestru. World music s moravskými kořeny. 

PŘEDPRODEJ
14. 10. 201720:00
Banjo Band Ivana Mládka
hudebně-zábavný program Ivana Mládka a jeho party

Hudebně-zábavný celovečerní program skupiny Ivana Mládka.

Ivan Mládek tvoří nesatirický, nepolitický a neangažovaný humor, který má diváka především pobavit. Dadaistické monology, scénky a anekdoty střídají známé i méně známé písničky Banjo Bandu, kterém interpretuje jak Ivan Mládek, tak i ostatní členové jeho „panoptika“. V minulém roce oslavil Banjo Band 50 let a jejich nejznámější song, "Jožin z bažin," 40. výročí.

PŘEDPRODEJ